Autobusová doprava na koncerty

Pro letošní rok jsme připravili pro všechny příznivce festivalu ze Šumperka novinku, a tou je zajištění autobusové dopravy na některé koncerty. Nástupní místo je vždy na parkovacím místě pro autobusy před Domem kultury v Šumperku, Fialova ulice.

Zpáteční jízdenku si můžete zakoupit na tyto koncerty:

Šternberk

Králíky

Jízdenku naleznete jako součást nákupu vstupenek na koncerty. Po výběru vstupenky si můžete také vybrat zpáteční jízdenku. Zobrazí se Vám okamžitě po označení počtu vstupenek nebo po zakliknutí konkrétního místa v sále. Veškeré informace o odjezdech na koncerty jsou uvedeny na jízdence.

Zvažujeme zajištění dopravy ze Šumperka i na koncerty do dalších měst, ale rádi bychom věděli, jestli by byl o opravdu zájem. Jednalo by se o koncerty v Bílé Vodě, Jeseníku, Olomouci a Karlově Studánce. Budeme rádi, pokud nám pomůžete a v případě zájmu o zajištění dopravy vyplníte dotazník ZDE

nefunguje

nnnnn

  • Item #1
    $12
    Lorem ipsum dolor sit amet, mea ei viderer probatus consequuntur, sonet vocibus lobortis has ad. Eos erant indoctum an, dictas invidunt est ex, et sea consulatu torquatos. Nostro aperiam petentium eu nam, mel debet urbanitas ad, idque complectitur eu quo. An sea autem dolore dolores.