Hromadné objednávky

Hromadné objednávky se vztahují na kup 8 a více vstupenek.

Objednávka

Písemnou objednávku lze zaslat e-mailem na adresu vstupenky@klasternihudebnislavnosti.cz nejpozději 3 týdny před termínem konání koncertu. Takto zaslaná písemná elektronická objednávka je závazná.

Forma úhrady

Vstupenky lze hradit osobně v prodejně, kartou on-line nebo bankovním převodem na základě faktury, a to se splatností 10 dnů. Po vystavení faktury již není možné měnit termín koncertu, cenovou kategorii, místa a počet vstupenek.

Doručení vstupenek

Vstupenky je možné doručit ve formě eVstupenky, připravit k vyzvednutí v některém z prodejní  nebo zaslat kurýrní službou na účet zákazníka.

Vyřizování objednávek

Objednávky se vyřizují dle data přijetí a na aktuálně dostupná sedadla. Festival si vyhrazuje právo limitovat kontingent vstupenek určených pro hromadné objednávky.

Důležité upozornění

  • Za ztracené vstupenky se neposkytuje náhrada.
  • Zakoupené vstupenky nelze vracet nebo vyměňovat.
  • Festival neodpovídá za vstupenky zakoupené mimo oficiální prodejní mí
  • Jakýkoliv spekulativní prodej vstupenek třetím osobám či organizacím je v rozporu s obchodními podmínkami a je zakázán.

nefunguje

nnnnn

  • Item #1
    $12
    Lorem ipsum dolor sit amet, mea ei viderer probatus consequuntur, sonet vocibus lobortis has ad. Eos erant indoctum an, dictas invidunt est ex, et sea consulatu torquatos. Nostro aperiam petentium eu nam, mel debet urbanitas ad, idque complectitur eu quo. An sea autem dolore dolores.