Doporučené ubytování

Hotel ELEGANCE

Hotel ELEGANCE je komfortní a elegantní hotel v samotném centru Šumperka.  Jen pár kroků od šumperského divadla, muzea, městského parku, náměstí s romantickými uličkami, restauracemi, kavárnami, hospůdkami a obchody lemujícími Hlavní třídu. 

Samotný hotel ELEGANCE nabízí svým hostům širokou nabídku vyžití po celý rok ve sportovně relaxačním hotelovém centru WELLY.
V prostorách hotelu je také umístěna zábavní herna s posezením, barem a letní terasou, kde můžeme svým hostům nabídnout nejrůznější aktivity včetně bowlingu, kulečníku nebo golfového simulátoru. Pro firmy jsou v hotelu ELEGANCE k dispozici 4 konferenční salonky vhodné pro školení, prezentace, teambuilding, atd.

Hotel ELEGANCE nabízí celkem 25 pokojů a ubytování až pro 62 osob. Pokoje jsou rozděleny dle kapacity na jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové, apartmány a také bezbariérový pokoj. Pokoje jsou prostorné a moderně zařízené, přičemž celý hotel včetně pokojů je nekuřácký. Pokud by se však mezi hosty nějaký kuřák našel, může využít hotelovou terasu a vychutnat si svojí cigaretu, aniž by opouštěl hotel.  V celém prostoru hotelu je bezdrátové WiFi připojení k internetu ZDARMA. 

Hosté, kteří se k nám dopraví vozem, mají možnost parkovat na vyhrazeném parkovišti (místa označená písmenem „R“) před vstupem do hotelu ELEGANCE.

https://www.hotelelegance.cz/cz/hotel

Otevírací doba: pondělí až neděle 08:00 - 22:00

nefunguje

nnnnn

  • Item #1
    $12
    Lorem ipsum dolor sit amet, mea ei viderer probatus consequuntur, sonet vocibus lobortis has ad. Eos erant indoctum an, dictas invidunt est ex, et sea consulatu torquatos. Nostro aperiam petentium eu nam, mel debet urbanitas ad, idque complectitur eu quo. An sea autem dolore dolores.