Křížem krážem hudebním světem - Jedlinský & Fischer Duo

1. 7. 2022 v 19:00

Zámecká Sala terenna

Bruntál

sdílet

Koncert autorské dvojice Jedlinský & Fischer s lehkostí překračuje hranice hudebních žánrů a přináší strhující spojení world music, klasické hudby a jazzu. V jedinečných barvách zvuku houslí a akordeonu zazní vlivy balkánské, židovské, irské, skotské, romské i mnohé další.

Program:

Délka koncertu: 60 minut

Vstupné

150 Kč

Pro držitele karty KPKV sleva 50,- Kč

Prodej vstupenek na místě:

Partner koncertu

Záštitu nad koncertem převzal

Ing. Petr Rys, MBA, starosta města Bruntálu

Účinkující:

Je absolventem Pražské konzervatoře a Hudební akademie múzických umění v Praze. Během své hvězdné kariéry spolupracoval s mnoha významnými umělci, mezi nimiž byli Josef Suk, Jiří Bárta, Dagmar Pecková, Iva Bittová, Ian Anderson, Jethro Tull a další. Vystupoval také na řadě významných koncertních míst jako například v Carnegie Hall v New Yorku, v londýnské Wigmore Hall, Santory Hall v Tokyu či v Sydney Opera Concert Hall. Zkomponoval tři skladby pro smyčcové kvarteto s premiérou v Carnegie Hall v New Yorku a aranžuje skladby pro Bardolino Music.

Akordeonista, bandoneonista a hudební pedagog Jakub Jedlinský absolvoval Konzervatoř v Pardubicích, Západočeskou univerzitu v Plzni a Mistrovskou třídu na Hudební akademii v Dánském Esbjergu. Získal četná ocenění na tuzemských i mezinárodních soutěžích. Zúčastnil se mezinárodních kurzů a seminářů pod vedením předních osobností svého oboru. Pravidelně spolupracuje s Českým rozhlasem a také účinkuje na mezinárodních hudebních festivalech v ČR i v zahraničí.

Podpořili:

nefunguje

nnnnn

  • Item #1
    $12
    Lorem ipsum dolor sit amet, mea ei viderer probatus consequuntur, sonet vocibus lobortis has ad. Eos erant indoctum an, dictas invidunt est ex, et sea consulatu torquatos. Nostro aperiam petentium eu nam, mel debet urbanitas ad, idque complectitur eu quo. An sea autem dolore dolores.